KURZ PRÁCE S KYVADLEM I.

Toužíte se naučit správně pracovat s kyvadlem? Připojte se k nám a objevte, jak může být práce s kyvadlem fascinující. Kurz práce s kyvadlem vás vybaví dovednostmi umožňujícími objevit odpovědi, které právě teď hledáte.

NÁPLŇ KURZU

1. Úvod do práce s kyvadlem:
- Historie kyvadlování a jeho různé využití.
- Jak si vybrat kyvadlo a jak o něj správně pečovat.
- Příprava na práci s kyvadlem.
- Základní techniky držení kyvadla.
- Rozkmitání kyvadla.

2. Základy energetické práce:
- Odblokování všech strachů z používání kyvadla.
- Odblokování všech strachů z odpovědi na otázky.
- Práce s egem.
- Odvedení duchovních bytostí pro práci s kyvadlem.
- Napojení na Vyšší já.

3. Praktické cvičení s kyvadlem:
- Naučíte se klást správné otázky a interpretovat odpovědi.
- Jak používat kyvadlo pro rozhodování v každodenním životě.
- Práce s tabulkami.
- Čištění a harmonizace energetických center (čaker, meridiánů).
- Vyčištění bytu/domu od negativních zón.
- Odvedení duchovních bytostí z bytu/domu.
- Odklonění záření z přístrojů (televize, telefonu, mikrovlnky, atd.)

4. Etika a zodpovědnost při práci s kyvadlem:
- Důležitost etiky v kyvadlování a energetické práci.
- Jak se vyhnout závislosti na kyvadle a udržet si zdravý rozum.

5. Interaktivní Q&A a sdílení zkušeností:
- Prostor pro dotazy, sdílení zkušeností od účastníků.
- Diskuze o běžných problémech a jejich řešení.

O PRÁCI S KYVADLEM

Cítíte, že je čas otevřít novou kapitolu v osobním růstu a objevování? Představujeme vám unikátní kurz práce s kyvadlem, kde se naučíte ovládat tuto starobylou techniku a používat ji ve svůj prospěch.

Kyvadlo není jen obyčejný předmět – je to brána do hlubších vrstev vašeho vědomí a energetického pole. Připojte se k nám a získejte přístup k vědění, které vám umožní získávat odpovědi na vaše otázky.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

Cena kurzu je 2000 Kč. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet nebo kartou.

10. 10. 2024

Od 10 do 14 hod

18. 10. 2024

25. 10. 2024

1. 11. 2024

8. 11. 2024

15. 11. 2024

22. 11 2024

INDIVIDUÁLNÍ KURZ PRÁCE S KYVADLEM

V případě, že vám nevyhovuje absolvovat kurz v kolektivu dalších účastníků, můžete si objednat kurz individuální. Individuální kurz je určen pro jednotlivce, resp. pro max. dvě osoby, které chtějí kurz absolvovat společně.

Individuální kurz trvá obvykle čtyři hodiny s přestávkou na oběd. Termín je stanoven na základě dohody s klientem. Kurzy se konají v příjemném prostředí našeho Studia Zlatý paprsek na adrese Skořicová 257/7, Praha - Křeslice.

Cena individuálního kurzu je 3000 Kč za osobu. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet.

KURZ NENÍ VHODNÝ PRO:

• těhotné a děti
• osoby po operaci či úrazu hlavy a epileptiky
• osoby užívající psychofarmaka nebo antidepresiva

JAK A KDE KURZ PROBÍHÁ

Kurzy probíhají osobně v Praze nebo dálkově. Kurzy všech úrovní lze absolvovat také individuálně. Brzy budou také k zakoupení jako videokurzy a bude je možné absolvovat v pohodlí svého domova.

Kurz je koncipovaný jako jednodenní, začíná obvykle v 10:00 a končí cca ve 14 hodin.

Pokud si budete chtít dále rozšířit možnosti použití kyvadla a především zásadním způsobem pozitivně ovlivnit váš život, doporučuji absolvovat navazující kurz Práce s kyvadlem II: Čištění pomocí svíček

Kurzy se konají na adrese Skořicová 257, Praha - Křeslice.

Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 126 z konečné stanice metra C Háje nebo ze stanice Chodov. Výstup je na zastávce Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem.